Архієпископ Михаїл з духовенством єпархії взяв участь у звершенні Літургії Миру

 0044 червня 2019 року, в день пам’яті мч. Василіска, на запрошення Високопреосвященного Симеона, митрополита Вінницького і Барського, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до Спасо-Преображенського кафедрального собору, де взяв участь у соборному богослужінні.

У цей день була звершена Літургія Миру, під час якої владики виголосили п’ять молитов за мир і злагоду в Церкві, в Україні та світі.
Цього дня також виповнюється 12 років з дня упокоєння митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Макарія (Свистуна). Владики у співслужінні духовенства звершили заупокійну літію на могилі спочилого архієрея.
Божественну Літургію очолив Високопреосвященний Симеон, митрополит Вінницький і Барський. Йому співслужили Високопреосвященні владики: Роман, митрополит Вінницький і Брацлавський, Олександр, митрополит Переяславський і Вишенський, Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, Володимир, архієпископ Житомирський і Поліський, та екзарх Константинопольського Патріарха в Україні архімандрит Михаїл. Також з благословення владики Михаїла участь у богослужінні взяло духовенство Вінницько-Тульчинської єпархії.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії