Архієпископ Михаїл взяв участь засіданні Ради церков і релігійних організацій Вінниччини

DSC077943 червня 2019 р., в залі засідань обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної Ради Церков і релігійних організацій, у якому взяв участь Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський.

У зустрічі також взяли участь: голова облдержадміністрації Валерій Коровій, його заступник Олександр Крученюк, голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталя Заболотна, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, керівники релігійних управлінь та організацій області.
Перед початком пленарного засідання Валерій Коровій звернувся до учасників засідання, підкресливши традиційно важливу роль релігійних громад у формуванні духовних цінностей. Також голова ОДА висловив стурбованість наявною демографічною ситуацією в області, особливо в сільській місцевості.
Пленарне засідання Ради церков розпочалось, відповідно до порядку денного, презентацією директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталі Заболотної щодо організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей області влітку 2019 року.
Учасники засідання також заслухали звіт Головуючого у Раді Церков та релігійних організацій Вінницької області Михайла Вільчинського про діяльність обласної Ради церков і релігійних організацій у 2018/2019 роках.
На завершення засідання Михайло Вільчинський склав повноваження головуючого у Раді Церков та релігійних організацій Вінницької області та за закритими дверима відбулися перевибори нового очільника. Новим керуючим став єпископ Михайло Якобчук – почесний голова Вінницького обласного управління об’єднаної церкви християн віри євангельської.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії