Архієпископ Михаїл взяв участь у соборному богослужінні з нагоди дня Тезоіменитства Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України

dsc 9791-125 травня 2019 року Свята Православна Церква вшановує пам'ять свт. Епіфанія, єп. Кіпрського, який є небесним покровителем Предстоятеля УПЦ (ПЦУ) Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України.

У цей день до кафедрального Свято-Михайлівського Золотоверхого собору прибули архієреї, духовенство та віруючі з усіх куточків України привітати свого Предстоятеля з днем Тезоіменитства.
Від імені Вінницько-Тульчинської єпархії в урочистих богослужіннях та інших святкових заходах участь взяв Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський. Під час Всенічної служби владика привітав Його Блаженство від усієї повноти Вінницько-Тульчинської єпархії та подарував букет квітів.
Святкові богослужіння очолив Предстоятель, якому співслужили представники Вселенської патріархії, монастирів Афону, єпископат УПЦ (ПЦУ), духовенство.
Під час поїздки владику супроводжував секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії
за матеріалами pomisna.info