Вітання Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України ЕПІФАНІЮ в день тезоіменитства

portret1

25 травня, у день пам'яті свт. Єпіфанія, єп. Кіпрського, Предстоятель Єдиної Помісної Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України ЕПІФАНІІЙ відзначає свій день тезоімениства.

Ваше Блаженство!

Від імені Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, духовенства та віруючих єпархії прийміть сердечні вітання в день Вашого тезоіменитства.

Ваше Блаженство, вшановуючи пам'ять свт. Єпифанія, єп. Кіпрського, ми згадуємо його життя і подвиг, і сьогодні ми бачимо, що Богом на Вас також покладений великий труд побудови і зміцнення Єдиної Помісної Православної Церкви України, освіти і зміцнення у вірі віруючих Вашої пастви. Наслідуючи свого небесного покровителя, Ви невтомно трудитесь для того, щоб збільшувалась наша Свята Церква.

Нехай в цей день за молитвами Вашого небесного покровителя і заступника Всемилостивий Господь дарує Вам, Ваше Блаженство, добре здоров'я, пошле Вам Свою всесильну допомогу, зміцнить Ваші душевні і тілесні сили на многії і благії літа!

 

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії