Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Свт. Миколая Чудотворця смт. Муровані Курилівці

 00222 травня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує Перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських до м. Бар, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до смт. Муровані Курилівці, де звершив чин заснування храму на честь свт. Миколая Чудотворця.

Біля місця будівництва храму владику та привітали віршами вихованці недільної школи, після чого, за традицією, піднесли коровай та квіти.
Настоятель храму, благочинний Мурованокуриловецького району прот. Сергій Орловський, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити чин заснування першого храму УПЦ (ПЦУ) в районному центрі.
Далі владика звершив чин заснування храму на честь Свт. Миколая Чудотворця, під час якого освятив наріжний камінь та заклав його разом з капсулою, в якій зберігатиметься грамота про сьогоднішню подію, у підмурок храму, а також окропив святою водою фундамент.
Після відпусту та многоліття архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Від імені Предстоятеля ПЦУ Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, владика нагородив регента храму Орловську С.Б. грамотою з відзнакою.
Під час богослужіння разом з громадою молився перший заступник голови РДА Ярослав Петренко.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук та благочинний Мурованокуриловецького району, настоятель храму прот. Сергій Орловський.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії