Священик Вінницько-Тульчинської єпархії відвідав наших захисників в зоні ООС

IMG 20190506 192031З благословення владики Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, благочинний Бершадського району протоієрей Ростислав Процанін з 6 по 11 травня 2019 р. перебував у зоні ООС на Донецькому напрямку.

Під час поїздки військовослужбовцям, які захищають нашу Україну від російського поневолення, було передано великодні пригощення, побутова хімія, солодощі, мішки для укріплень. З особливою зацікавленістю наші захисники приймали вітальні листівки, які підготували учні Красносільської ЗОШ. Вони були сповнені любові та вдячності за ту справу, яку виконують охоронці нашого спокою та мирного життя. Під час відвідин позицій ЗСУ отець Ростислав помолився за мир в Україні, поспілкувався із воїнами, роздав натільні хрестики, іконки та молитовники.
6 травня, коли православний світ молитовно вшановує пам'ять св. вмч. Юрія Переможця, в лавах Української армії святкують День піхоти. З нагоди цих святкувань та п'ятої річниці створення 17 Батальйону священик нагородив військовослужбовців медалями «За любов і жертовність до України» та «За служіння Богу і Україні». Також було вручено благословенні грамоти для підтримки морального і бойового духу наших захисників.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії