Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Св. вмч. Юрія Переможця в с. Голубівка та освятив образ Божої Матері в с. Северинівка Жмеринського благочиння

 0016 травня 2019 року, в день пам’яті св. вмч. Юрія Переможця, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до Северинівської об’єднаної територіальної громади.

На під’їзді до с. Северинівка владику зустрів голова ОТГ Олександр Христюк, який привітав Його Високопреосвященство на Северинівській землі, а діти піднесли запашний коровай.
Після цього архієпископ Михаїл відбув до невеличкого села Голубівка, де звершив чин заснування храму на честь Св. вмч. Юрія Переможця.
За традицією віруючі привітали владику запашним короваєм. Настоятель парафії ієрей Назарій Мацелюх, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити чин заснування храму.
Під час богослужіння владика звершив закладення наріжного каменю та капсули з пам’ятною грамотою про цю подію у підмурок храму. Після відпусту владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. І навіть дощ, який ішов у цей день, не завадив віруючим прийти і помолитись разом зі своїм архіпастирем та отримати від нього благословення.

Далі архієпископ Михаїл відбув до с. Северинівка, де звершив чин освячення образу Пресвятої Богородиці, який громада встановила при в’їзді у село.
Владику зустріли та привітали віршами діти, вручивши йому коровай та квіти.
Після відпусту архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Затим владика прибув до чудового оновленого сільського клубу, де відбувся святковий концерт, в якому взяли участь учні місцевої школи та хор вчителів, народні колективи сіл Северинівки, Чернятина і Токарівки.
Під час богослужінь та інших урочистостей владиці співслужили та супроводжували: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Жмеринського району прот. Василь Ваврик, настоятель храму ієрей Назарій Мацелюх та духовенство благочиння.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії