Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Воскресіння Христового у м. Гайсині

 00730 квітня 2019 року в Світлий вівторок Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до м. Гайсина, де звершив чин заснування храму на честь Воскресіння Христового.

Подвір’я невеликого Свято-Пантелеймонівського храму, в якому громада молиться, було заповнене віруючими, які зустріли та привітали владику запашним короваєм та квітами.
Настоятель парафії, благочинний Гайсинського району прот. Ярослав Вольвин, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити чин заснування храму на честь Воскресіння Христового, який возводиться поруч.
Спочатку владика зайшов до Свято-Пантелеймонівського храму, де вклонився його святиням. Потім архієрей, духовенство та віруючі перемістились до фундаменту нового храму, де владика і розпочав молитву.
Під час чину владика освятив наріжний камінь, який разом з капсулою, в якій міститься пам’ятна грамота про сьогоднішню подію, були закладені у підмурок храму. Архієпископ Михаїл також освятив фундамент.
Після відпусту владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом.
Богослужіння завершилось многоліттям.
Далі всі віруючі змогли отримати благословення від свого архіпастиря.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Гайсинського району, настоятель храму прот. Ярослав Вольвин, благочинний Теплицького району прот. Володимир Мигдаль та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії