Високопреосвященний архієпископ Михаїл відвідав Рівненську єпархію

 06629 квітня 2019 року, на другий день свята Пасхи, на запрошення Високопреосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до Рівненської єпархії, де взяв участь у соборному богослужінні на честь престольного свята Воскресенського кафедрального собору м. Рівне.

\Богослужіння очолив Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, і йому співслужили Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, та Преосвященний Паїсій, єпископ Житомирський і Овруцький, а також численне духовенство Рівненської єпархії.
На запричасному стиху віруючих привітали зі святом Пасхи вихованці недільної школи. Храм у цей день був вщент заповнений прихожанами.
Богослужіння завершилось урочистим Хресним ходом навколо собору.
Після відпусту Високопреосвященний архієпископ Іларіон подякував владикам за те, що вони прибули на святкування престольного свята кафедрального храму та разом з духовенством та віруючими Рівненської єпархії розділили цю радісну подію, і, як символ Євхаристійної єдності, підніс їм святі просфори.
Богослужіння завершилось многоліттям.
Під час поїздки владику супроводжував секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії