18 грудня 2021 року, в день пам’яті прп. Сави Освяченого, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до смт. Муровані Курилівці, де звершив чин освячення хрестів на куполи новозбудованого храму на честь Свт. Миколая Чудотворця.
Перед храмом владику зустріли і привітали віруючі, які піднесли йому коровай і квіти. У свою чергу настоятель парафії прот. Сергій Орловський, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його освятити хрести на куполи храму.

Під час чину освячення владика, виголосивши молитву, окропив хрести святою водою.
Після відпусту архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом, після якого нагородив активних парафіян благословенними грамотами.
Далі настоятель подякував владиці за його молитви та повчання. Потім під церковний спів хрести були встановлені на куполи храму.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Мурованокуриловецький благочинний, настоятель храму прот. Сергій Орловський, Могилів-Подільський благочинний прот. Іван Минів та духовенство Вінницько-Тульчинської, Вінницько-Барської та Хмельницької єпархій.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії