21 листопада 2021 року, у 22-гу неділю після П’ятидесятниці, Свята Православна Церква відзначає свято Собору Св. Арх. Михаїла та інших небесних сил безплотних. У цей день Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, святкує день свого Тезоіменитства. З цієї нагоди владика очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці.

Під час Божественної Літургії на малому вході з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, архієпископ Михаїл нагородив прот. Геннадія Молчанова правом носіння митри.
Після читання Святого Євангелія владика виголосив проповідь.
Після відпусту від імені духовенства та віруючих Вінницько-Тульчинської єпархії владику привітав секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук та підніс своєму архіпастирю святу просфору та квіти. Архієпископа Михаїла сьогодні також привітали віруючі кафедрального храму, представники громадських організацій. Разом з віруючими у храмі молився і екс-голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, який теж після богослужіння приєднався до вітань.
Наприкінці, після святкового многоліття, владика подякував всім присутнім за слова вітань і, у свою чергу, привітав усіх і зі святом Собору Св. Арх. Михаїла, і зі святом Свободи та Гідності, яке відзначає 21 листопада наша Держава.
Владиці співслужило духовенство єпархії.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії