Архієпископ Михаїл звершив чин освячення каплиці на честь Архістратига Михаїла в/ч 3028 НГУ та взяв участь в урочистостях з нагоди 24-ої річниці від дня заснування частини

 02031 жовтня 2018 року, в день пам’яті св. ап. і євангеліста Луки, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, на запрошення командира в/ч 3028 НГУ полковника Вакулка Б.І. прибув з архіпастирським візитом до м.Калинівки, де взяв участь в урочистостях з нагоди 24-ої річниці від дня заснування частини.

Урочистості розпочалися хвилиною мовчання за загиблими воїнами, після якої відбулось покладання квітів до меморіалу слави.
Далі владика звершив чин освячення каплиці на честь Святого Архістратига Михаїла та всіх небесних сил безплотних, після якого звернувся до присутніх з архіпастирським словом та подарував у каплицю ікону Св. Арх. Божого Михаїла, а також окропив особовий склад військової частини святою водою.
В урочистостях брали участь: голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, керівники районів, командири військових частин, які розташовані на території області, меценати. Після чину освячення всі вони мали можливість помолитись у каплиці та поставити свічки.
Далі в Будинку культури м.Калинівки відбувся урочистий акт. Військових вітали: голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, представники Вінницької обласної ради, представники районів і військових частин, меценати.
До слова був запрошений і Високопреосвященний архієпископ Михаїл, який теж долучився до слів вітання на адресу військових та передав в дар до бібліотеки в/ч 3028 примірники духовної літератури та для потреб військовослужбовців молитовники для воїнів.
Затим владика Михаїл з благословення Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України, вручив медалі за «Жертовність та любов до України»: голові Вінницької ОДА Коровію В.В., командиру в/ч 3028 НГУ полковнику Вакулку Б.І. та іншим. Також низка військових отримали з рук архієпископа Михаїла Благословенні архієрейські грамоти.
Урочистості завершились святковим концертом.
Владиці співслужили та взяли участь у святкових заходах: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Калинівського району, капелан в/ч 3028 НГУ прот.Орест Шпак, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці с.Вінницькі Хутори прот.Василь Захарчук та настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці с.Дружнє ієрей Дмитро Паршин.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії