Священнослужителі привітали військовослужбовців на передовій зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Захисника Вітчизни

IMG-e09c3b28c729da09757e435e1b813b1c-VДо свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника Вітчизни для українських військовослужбовців, які боронять нашу землю від навали російського загарбника на Донеччині було зібрано чимало продуктів харчування, засоби гігієни, електообігрівачі, газовий таганок, гелеві порошки, виготовлено буржуйки, листи та малюнки від школярів тощо.

Все було зібрано стараннями о.Ростислава Процаніна, благочинного Бершадського р-ну, та о.Іваном Мельниковичем, настоятелем парафії с.Сопин Погребищенського р-ну. До справи волонтерства долучились школярі кількох шкіл Бершадського р-ну та парафіяни м.Бершадь та с.Сопин Погребищенського р-ну.
15 жовтня 2018 року з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського священики в супроводі Віктора Семка та Віталія Шарка вирушили на схід України. Під час зустрічей із захисниками отці відслужили молебні за Україну та окропили всіх присутніх освяченою водою. Наші захисники передивились відеопривітання від школярів, яке о.Ростислав привіз, щоб привітати хлопців зі святом. На згадку про зустріч солдати підписали український прапор.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії