13  жовтня 2021 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, де звершив чин освячення новозбудованої каплиці на честь Свт. Луки Кримського.

Владику зустріли та привітали начальник ВМКЦ ЦР Сергій Пашковський, капелан ВМКЦ ЦР прот. Богдан Лащенко, який подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити чин освячення.

Під час богослужіння були піднесені молитви і за наших воїнів, і за припинення пошесті згубної.

Після відпусту і многолітня владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому привітав всіх з освяченням каплиці, яка стане місцем духовного спасіння для всіх, хто буде в ній підносити свої молитви. Користуючись нагодою, владика привітав військовослужбовців та військових медиків з прийдешніми святами Покровою Божої Матері та днем захисників України.

Далі з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, владика вручив грамоти з відзнакою благодійникам, які долучились до будівництва, та нагородив працівника закладу полковника Олега Гончарука медаллю Св. Арх. Михаїла.

Колектив ВМКЦ ЦР вітали і гості, які прибули сьогодні на святкування цієї радісної події.

Владиці співслужили Вінницький благочинний прот. Микола Мельник, капелан ВМКЦ ЦР прот. Богдан Лащенко та духовенство Вінницького благочиння.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії