3 жовтня 2021 року в с. Чагів Оратівського благочиння відбулась визначна подія для жителів громади. З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, та на запрошення в. о. настоятеля парафії с. Чагів ієрея Вадима Новокрещонова, на богослужіння у храм Свт. Миколая Чудотворця прибули священники Оратівського благочиння на чолі з благочинним прот. Ярославом Мацюком.

У храмі був відслужений молебень, після якого священники разом з прихожанами хресним ходом пішли до облаштованого джерела, де освятили воду і каплицю. Після освячення благочинний окропив усіх свяченою водою. На богослужінні був присутній настоятель парафії прот. Іван Гриник.
В історії Чагова описано про цю криницю. Село знаходилося ближче до с. Медівки, але там були малі джерела з питтєвою водою і її не вистачало людям. З цієї криниці брали до своїх домівок воду, але носити чи возити ту воду було важко. Багато людей почали будувати свої будинки поблизу цього джерела, де ми тепер бачимо с. Чагів.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії