12 вересня 2021р., у неділю 12-ту після П’ятидесятниці, у храмі Святого апостола і євангеліста Іоана Богослова с. Красносілка Бершадського благочиння ПЦУ після тривалої перерви (2,5 роки) було звершено Бершадським благочинним протоієреєм Ростиславом Процаніном першу Божественну літургію. Релігійна громада цього села перейшла з МП ще на початку 2019 року. Після перереєстрації в державних інституціях весь цей час тривали шість судів, які завершились на користь релігійної громади Святого апостола і євангеліста Іоана Богослова с. Красносілка Вінницько-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ).

На сьогоднішній день на користь релігійної громади ПЦУ:

1) державна реєстрація юридичної особи в ЄДР,
2) державна реєстрація права власності на культове майно в ЄДР нерухомого майна,
3) 6-ть судових рішень (від першої інстанції до Верховного суду включно).
Тож, маючи всі необхідні документи, не дивлячись на погрози та відверті провокації зі сторони представників і адептів Московського Патріархату, громада 3 вересня 2021р. зайшла у свій храм і подякувала разом зі своїм настоятелем отцем Ростиславом Господу Богу за все!
4 вересня у храмі було відслужено Подячний молебень, після якого священник подякував вірянам за молитву, за терпіння та виваженість.
12 вересня на богослужінні чимало прихожан приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії. Богослужіння завершилось у ставним многоліттям та молитвою за Україну, за її військо та за народ!
Приклад стійкості та твердості віри цієї громади говорить про те, що український народ потрохи визволяється від релігійної московської окупації духовно. Московський патріархат все робив і робить для того, щоби затягнути, унеможливити процес переходу громад до Православної Церкви України, щоб священники та віруючі зневірилися і склали руки у цій боротьбі за своє право мати свою справжню рідну Українську Церкву. Але віра і любов цих простих людей до своєї Помісної Церкви, до своєї Незалежної держави, до всього рідного, близького, українського надихає і вселяє надію в серцях багатьох тих, хто зараз, у цей нелегкий час російської окупації Криму, війни на Сході України, не перестає вести боротьбу тут на внутрішньому духовному фронті за душі віруючих людей, які обплутані неправдою «русского мира», який робить з людини не справжнього християнина, що шукає «спершу Царства Божого і Правди Його», а справжнього фанатика, що дуже часто відкидає Євангельські слова, а сліпо вірить лжепровідникам. Спасибі Вам, дорогі у Христі браття і сестри, що не спокусилися та витримали цей важкий шлях і продовжуєте ним іти!

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії