29 серпня 2021 року, у 10-ту неділю після П’ятидесятниці, Свята Православна Церква святкує подію Перенесення з Едеси до Константинополя нерукотворного образа Господа Ісуса Христа. У цей день кафедральний храм Вінницько-Тульчинської єпархії святкує своє престольне свято. Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, звершив урочисте богослужіння.
Під час Божественної літургії були звершені заупокійні молитви за українськими воїнами, які поклали своє життя на полі битви у боротьбі з московським ворогом, зокрема за воїнами, які загинули в Іловайському котлі, пам'ять яких сьогодні вшановує вся Україна.

Велика кількість віруючих, зокрема дітей, які готуються до початку нового навчального року, приступили до таїнств Сповіді та Причастя.
На запричасному стиху проповідь з благословення владики виголосив прот. Ігор Сіранчук.
Після літургії архієпископ Михаїл очолив молебень на початок нового навчального року. Далі владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, а потім всіх діток благословив на навчання і окропив святою водою, також кожен з них тримав солодкі подарунки.
Слова вітання від імені всієї повноти Вінницько-Тульчинської єпархії своєму архіпастирю промовив секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, який зокрема наголосив на важливості тієї молитви і праці, яку звершує Високопреосвященний владика Михаїл, не тільки, як архіпастир, але й як настоятель кафедрального храму, молячись за всіх, хто прилучається до спільної літургійної молитви. Також з престольним святом владику привітали віряни.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Владиці співслужило духовенство кафедрального храму.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії