20 серпня 2021 року на запрошення командира 131 ОРБ майора Андрія Кожухівського Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до військової частини розвідників, де взяв участь в урочистостях з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
Владика привітав особовий склад розвідувального батальйону зі святом, подякував їм за їхній подвиг, який вони несуть, захищаючи українську землю від московських окупантів, та побажав їм, щоб Господь зберіг їх неушкодженими і захистив від всіляких ворожих нападів та привів до перемоги.

Далі з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, владика нагородив низку військовослужбовців медаллю «За жертовність і любов до України».
У свою чергу командир частини вручив архієпископу Михаїлу подяку від 131-го ОРБ за ту допомогу і підтримку, яку надає їм Вінницько-Тульчинська єпархія. У цей день багато військовослужбовців отримали нагороди від Президента України, від Міністерства оборони України та командування.
Владику супроводжували секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук та капелан 131-го ОРБ ієрей Ігор Шахнюк.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії