Святий священномученику Макарію моли Бога за нас

 02113 травня 2015 року, напередодні дня пам'яті священномученика Макарія, митрополита Київського, Галицького і всієї Руси (1497), нетлінні мощі якого перебувають у Володимирському соборі, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі, а 14 травня 2015 року у сам день свята – звершив Божественну Літургію.

Його Святості співслужили архієреї Київського Патріархату та численне духовенство. У богослужіннях також взяв участь Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, якого супроводжував секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук.

Після полієлею Патріарх Філарет біля нетлінних мощей священномученика Макарія помазував духовенство і парафіян благословенним єлеєм.

За богослужінням молилися викладачі та студенти Київської православної богословської академії, а також делегація із Франції: митрополит Паризький Мішель (Лярош) та настоятель парафії святого Серафима Саровського в Парижі протоієрей Серафим.

Після закінчення Літургії Предстоятель звершив молебень до священномученика Макарія, перед його нетлінними і чудотворними мощами.

На завершення Святійший Патріарх Філарет звернувся до присутніх із Первосвятительським словом.

За матеріалами: cerkva.info