У Патріаршому кафедральному соборі м.Києва молились за Предстоятеля

8523 січня 2015 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначив своє 86-ліття від дня народженн. З цієї нагоди у Володимирському кафедральному соборі м. Києва відбулися урочисті богослужіння.

24 січня 2015, напередодні неділі 33-ї після П'ятидесятниці, про Закхея, після Богоявлення, Предстоятель Київського Патріархату звершив Всенічне бдіння, а 25 січня, у самий недільний день – Божественну літургію.

Його Святості співслужив собор архієреїв, які прибули до столиці привітати свого Предстоятеля з днем народження та численне духовенство. У богослужінні взяв участь і єпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл, який напередодні, 24 січня, у Патріаршій резиденції від імені духовенства та віруючих Вінницької єпархії привітав Його Святість з Днем народження, вручивши букет квітів.

Під час Божественної літургії була звершена архієрейська хіротонія ієромонаха Варсонофія (Рудніка), насельника Свято-Феодосіївського чоловічого ставропігійного монастиря м. Києва на єпископа Ужгородського і Закарпатського.

Після літургії та подячного молебню від імені єпископату, духовенства і вірян Української Православної Церкви Київського Патріархату до Предстоятеля зі словом вітання звернувся Патріарший намісник, постійний член Священного Синоду, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Завершилося богослужіння урочистим многоліттям.


Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії

за матеріалами cerkva.info