19-та річниця інтронізації Святійшого Патріарха Філарета

DSC0874922 жовтня 2014 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначила 19-ту річницю інтронізації свого Предстоятеля – Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Напередодні, 21 жовтня 2014 року, з нагоди свята у Володимирському патріаршому кафедральному соборі міста Києва було звершено Всенічне бдіння, яке очолив Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату та духовенства з усієї України, а у самий день свята – Божественну літургію.

Єпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл теж взяв участь у богослужінні, а напередодні, 21 жовтня, після засідання Священного Синоду владика привітав Його Святість зі святом від імені духовенства та віруючих Вінницько-Брацлавської єпархії, вручивши букет квітів.

Наприкінці Літургії було звершено подячний молебень, який очолив Предстоятель Церкви.

На завершення святкового богослужіння Патріарха Філарета від імені Священного Синоду та всіх архієреїв Київського Патріархату привітав Патріарший намісник, ректор Київської православної богословської академії, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.
Владика Епіфаній подарував Його Святості просфору та букет квітів.

Дякуючи всім присутнім за щирі привітання Святійший Патріарх Філарет виголосив повчальне слово.

Козацьким многоліттям Святійшого Владику привітали хори, які брали участь у богослужінні: Патріаший та кліросний хори Володимирського собору та хор Київської православної богословської академії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії
за матеріалами cerkva.info