Єпископ Луганський Афанасій вимушений переховуватися

afanasijЄпископ Луганський і Старобільський Афанасій (УПЦ Київського Патріархату) вимушений переховуватися з огляду на погрози від озброєних сепаратистів, проте залишається у своїй єпархії.

«На сьогодні я і владика Сергій Донецький в дуже нелегкому стані, – повідомляє єпископ Афанасій. – Після того, як до мене в "гості" завітали біля 10-ти автоматників, (благо ні мене, ні священиків на території управління не було) і погрожували на всю вулицю, що ми "етіх сатаністов-филарєтовцев всєх к стєнке і в расход", я вивіз усю документацію з управління та й сам переховуюсь по людях з вимкненим телефоном і вийнятою батареєю з телефону.... Така ж ситуація і в Донецьку у вл. Сергія.

Усі проукраїнські патріоти з Луганська повтікали. А хто не встиг, тих до напівсмерті побили, магазини потрощили, офіси в такому ж плаченому і потрощеному стані. Хто міг утекти, той втік, інші заховалися хто де. Не знаю скільки я ще протягну, але області я не покину».

Владика просить продовжити боротьбу з сепаратистами і по можливості надати матеріальну підтримку єпархії.

«Прошу, якщо є сила і змога боротись з сепаратистами – боріться, бо вони тут вже розперезалися і саме під їхнім проводом бандити з автоматами ходять, шукають духовенство та мирян щоб побити, принизити та й вбити.

Якщо є змога матеріально підтримати, бо храм закритий і всі, хто допомагав, зараз в бігах, то прошу підтримати: 4149 4377 1118 8183, картка ПриватБанк, Яворський Б. І.

Прес-центр Київської Патріархії