14 травня 2014 р. відбулось засідання Священного Синоду УПЦ КП

Patriarh14 травня 2014 р. відбулось засідання Священного Синоду УПЦ КП. У роботі Синоду взяв участь Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський.

На засіданні було розглянуто ряд питань, що стосуються життя Церкви та сьогоднішньої ситуації в Україні, зокрема, було заслухано повідомлення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про погрози на адресу духовенства і вірних Київського Патріархату з боку терористичних і сепаратистських сил в східних областях України, створення вказаними силами перешкод діяльності Церкви в цих місцях, а також про непоодинокі факти сприяння з боку духовенства і представників Московського Патріархату вказаним силам у їх злочинній діяльності.
З цього приводу були прийняті: Заява Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату з приводу діяльності контрольованих і заохочуваних з Росії терористичних та сепаратистських сил та Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату до співвітчизників з нагоди виборів Президента України.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії
за матеріалами: cerkva.info