Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл разом з духовенством та віруючими Вінницької єпархії взяли участь в урочистостях з нагоди 1029-ї річниці Хрещення Київської Руси-України св. рівноап. кн. Володимиром Великим

content dsc 897327 та 28 липня 2017 року у місті Києві відбулись традиційні святкові богослужіння та Хресна хода з нагоди вшанування св. рівноап. кн. Володимира Великого та 1029-ї річниці Хрещення Руси-України.

Урочистості розпочались 27 липня, увечері, звершенням Всенічного бдіння у Свято-Володимирському Патріаршому кафедральному соборі, а 28 липня тут була звершена святкова Божественна Літургія, яку очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні Предстоятеля Чорногорської Православної Церкви Блаженнійшого Михаїла, архієпископа Цетинського, митрополита Чорногорського, єпископату та численного духовенства УПЦ КП. Після звершення Божественної Літургії відбувся традиційний Хресний хід до Володимирської гірки, де біля пам’ятника св. рівноап. кн. Володимиру Великому Патріарх Філарет очолив подячний молебень.
У святкових богослужіннях взяв участь і Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський. Помолитись у цей святковий день та взяти участь у Хресній ході прибули духовенство та віруючі Вінницької єпархії з усіх благочинь.
Богослужіння завершилось многоліттям.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії