Владика Михаїл взяв участь у богослужінні з нагоди 88-ліття Святійшого Патріарха Філарета

DSC 005423 січня 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначає своє 88-ліття від дня народження. З цієї нагоди у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва відбулися урочисті богослужіння.

21 січня, напередодні неділі 31-ї після П'ятидесятниці, після Богоявлення, Предстоятель Київського Патріархату звершив Всенічне бдіння, а 22 січня, у день Соборності України, Святійший Патріарх Філарет, у співслужінні архіпастирів і собору духовенства, звершив Божественну літургію.

На богослужінні також був присутній Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл, який прибув у столицю, щоби помолитись разом з Предстоятелем та привітати Його Святість з Днем народження. Владика від імені духовенства та віруючих Вінницької єпархії поздоровив Святійшого Патріарха Філарета зі святом, вручивши букет квітів.

Після літургії та подячного молебня від імені єпископату, духовенства і вірян Української Православної Церкви Київського Патріархату до Предстоятеля зі словом вітання звернувся Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.
Митрополит Епіфаній подарував Предстоятелю просфору та букет квітів.

Після цього до присутніх з повчальним словом звернувся Святіший Патріарх Філарет.

Завершилися урочистості козацьким многоліттям на честь Святійшого Патріарха Філарета.

З нагоди свята Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату привітали архіпастирі, духовенство, численні політичні і громадські діячі, очільники і представники Церков і релігійних організацій, військовослужбовці, парафіяни, а також надійшло багато вітальних адрес.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії
за матеріалами cerkva.info