У ці дні наша Церква, наша держава, український народ вшановують героїв «Небесної сотні» – кращих синів та дочок України, які віддали своє життя за волю і незалежність, за кращу долю, за вільний вибір нашого народу і Батьківщини.

Ми з сумом і співчуттям рідним, з великою шаною до подвигу «Небесної сотні» низько схиляємо голови в молитві за душі загиблих героїв, які з великої любові до ближніх своїх, до Бога, до України віддали своє життя за наше з Вами майбутнє.

Їхнє діло, їхній подвиг повинен надихати нас і вселяти надію, що перемога за нами. Сьогодні ми продовжуємо проходити випробування: достойні ми мати українську державу і бути свобідними, чи знову в російське ярмо? Сьогодні антиукраїнські сили всередині держави, відчувши безкарність, намагаються всіма засобами применшити, зневілювати, а то й взагалі знищити пам'ять про гідність, героїзм і подвиг «Небесної сотні».

Не даймо загубити пам'ять про них, молімось і єднаймось навколо захисту Української держави, нехай у всіх храмах Вінниччини і України задзвонять сумно і велично дзвони, як свого часу лунали дзвони Свято-Михайлівського монастиря, вшановуючи кожного героя, хто віддав найдорожче – своє життя, за волю і майбутнє України.

Помолимося за наших героїв, щоб Господь, Який прийшов спасти нас від гріха і від смерті, дарував їм Царство небесне і вічне блаженне життя.

Вічна їм пам'ять!

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії