11 січня 2022 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до м. Могилів-Подільського, де у приміщенні райдержадміністрації з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, нагородив медпрацівників лікарень Могилів-Подільського району, які знаходяться на передовій в боротьбі з коронавірусною хворобою, медалями «За жертовність і любов до України».

Владику зустріли і привітали голова Могилів-Подільської РДА Юрій Яцук, його заступники – Ганна Сінчак і Світлана Антонюк, голова Могилів-Подільської райради Іван Телеватюк, керуючий справами Могилів-Подільської ТГ Володимир Вербовий. Після чого архієпископ Михаїл поспілкувався з керівництвом району і міста, піднімаючи різні питання, в тому числі й співпраці Вінницько-Тульчинської єпархії та місцевої влади. Наприкінці розмови владика подарував керівництву району та міста примірники літератури видавництва ПЦУ.
Далі в актовому залі відбулись урочистості, присвячені вшануванню медпрацівників Могилів-Подільського району.
Зі словами подяки до присутніх лікарів звернулись голова Могилів-Подільської РДА Юрій Яцук, голова Могилів-Подільської райради Іван Телеватюк, депутат Вінницької міської ради, лікар, волонтер Олена Верлан-Кульшенко. У своєму зверненні архієпископ Михаїл подякував медпрацівникам за подвиг, який вони несуть у боротьбі з COVID-19, за відданість своїй праці, за професіоналізм, завдяки якому вони врятували багато життів українських громадян. У цей день нагороду та пам’ятні подарунки з рук владики отримали 16-ть лікарів. Наприкінці архієпископ Михаїл привітав всіх присутніх з Різдвом Христовим та побажав їм любов, миру та злагоди.
Урочистості Різдвяною колядою прикрасив хор.
Владику супроводжували та взяли участь у заходах економ єпархії прот. Микола Мельник, Могилів-Подільський благочинний прот. Іван Минів та Мурованокуриловецький благочинний прот. Сергій Орловський.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії