23-24 серпня 2021 року, в дні Державного прапора України та відзначення 30-ої річниці з Дня проголошення Незалежності України, після святкових богослужінь, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, духовенство Внницько-Тульчинської єпархії взяло участь у святкових заходах на Вінниччині.

Так Тростянецький благочинний прот. Михайло Торбахевич під час святкувань нагородив Архієрейською грамотою голову Тростянецької ОТГ Людмилу Червонецьку за постійну допомогу та розвиток ПЦУ в смт. Тростянець, а від селищного голови отець отримав Подяку за багаторічне служіння на благо громади.

Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук разом з активними парафіянами відвідав сквер міста Немирова, де проходили заходи приурочені до 30 річниці відновлення Незалежності України. Захід розпочався з виконання Гімну України. Після чого було відзначено протоієрея Романа Ковальчука пам’ятною медаллю на честь 30-річчя Незалежності України. Захід продовжився виступами мистецьких колективів Немирівської міської об’єднаної територіальної громади.

Крижопільський благочинний прот. Петро Підсадний був нагороджений Почесною грамотою Вінницької ОДА та обласної Ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову української державності. Нагороду вручали Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії