Архієрейське богослужіння на свято Архістратига Божого Михаїла і собор небесних сил безплотних

 01121 листопада Свята Православна Церква вшановує пам’ять Архістратига Михаїла та собор небесних сил безплотних. Цей день також днем тезоіменитства керуючого Вінницько-Брацлавською єпархією Преосвященного єпископа Михаїла.

Тому в день свого небесного покровителя владика очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці.
Після Святого Євангелія єпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому пояснив звідки взялося зло у світі й як християнину боротися з ним.
Під час богослужіння владика підніс свої архіпастирські молитви за упокій душ героїв «Небесної Сотні», які віддали своє життя за волю нашої держави під час Революції Гідності, першу річницю якої ми відзначаємо в цей день, а також за воїнів, які поклали своє життя, захищаючи Україну в боротьбі з російськими окупантами.
Після Божественної Літургії єпископ Миахїл очолив молебень до Архістратига Михаїла.
Після відпусту слово вітання своєму архіпастирю від духовенства єпархії промовив секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук. Привітати владику від імені керівництва області прибув начальник управління у справах національностей і релігій Вінницької ОДА Салецький І.О., який зачитав вітання від імені голови Вінницької облдержадміністрації Олійника А.Д.
Владику також вітало духовенство, представники парафій м.Вінниці та віруючі.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний м.Вінниці та Вінницького району прот.Микола Мельник, благочинний Томашпільського району, намісник Свято-Феодорівського монастиря архімандрит Серафим (Котляров), благочинний Жмеринського району прот.Василь Ваврик, благочинний Крижопільського району прот.Петро Підсадний, благочинний Теплицького району прот.Володимир Мигдаль та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії