Священики Вінницької єпархії відвідали у Вінницькому госпіталі поранених військових

unnamedУ неділю, 9 листопада 2014 року, з благословення Преосвященного Михаїла, єпископа Вінницького і Брацлавського, священики Вінницької єпархії відвідали Вінницький військовий госпіталь, де проходять лікування військові, поранені в зоні АТО.

Настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Рахни-Лісові Шаргородського району прот.Станіслав Береза та настоятель парафії Святого Вмч. Георгія Побідоносця м.Вінниці прот.Сергій Волох разом з віруючими, звершивши у госпіталі молитву за мир і спокій у нашій державі та за Українське військо, роздали солдатам гостинці, а також «Молитовники для військовослужбовців», які з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета були видані нашою Церквою для безкоштовного розповсюдження їх серед військових.
Вражені жахом війни, обтяжені важкими роздумами про цінності життя, спраглі за духовними настановами воїни з великою радістю та уважністю спілкувалися зі священнослужителями. Деякі з них висловили бажання прийняти Таїнство Сповіді, дякували мешканцям м.Вінниці та Вінницької області за ту увагу і доброту, яку вінничани виявляють до них.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії