Архіпастирський візит у село Терешпіль Хмільницького району

 01310 листопада 2014 року, в день вшанування пам’яті св. вмч. Параскеви-П’ятниці, Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, відвідав парафію Св. вмч. Параскеви-П’ятниці с.Терешпіль Хмільницького благочиння.

На порозі храму владику привітали віруючі, які піднесли Йому традиційно коровай. У свою чергу настоятель храму прот.Олег Стецюк,подаючи хрест, запросив владику піднести свої архіпастирські молитви у цей святковий храмовий день за нашу державу, воїнів та мешканців села.
Після Святого Євангелія єпископ Михаїл виголосив проповідь, в якій розповів про життя великомучениці Параскеви-П’ятниці та про ту велику віру і відданість Ісусу Христу, які вона мала. Як своїм прикладом свята подвижниця надихає і нас бути відданими Богу та своїй Батьківщині.
Після відпусту відбувся Хресний хід навколо храму з читанням Святого Євангелія, після якого владика ще раз привітав настоятеля та громаду з храмовим святом.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, настоятель храму прот.Олег Стецюк і духовенство Вінницької та Хмельницької єпархій.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії