Відбулись збори духовенства Шаргородського і Жмеринського благочинь.

 167

10-го вересня 2013 року Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, здійснив робочий візит до Шаргородського та Жмеринського благочинь.

Першою зупинкою владики стало село Рахни-Лісові, де знаходиться храм Різдва Пресвятої Богородиці, на порозі храму владику привітала молодь села та віруючі. Настоятель храму прот.Станіслав Береза привітав єпископа Михаїла на теренах парафії і підніс хрест для цілування. Владика звернувся до віруючих з пастирським словом. Далі керуючий єпархією відбув у село Хоменки Шаргородського району до храму св. арх. Михаїла. Перед храмом владику привітали представники громади та настоятель, благочинний Шаргородського району, прот.Олег Бабак. Тут владика теж звернувся до віруючих зі словами настанови, після чого відбулись збори духовенства Шаргородського благочиння.

У другій половині дня єпископ Михаїл відвідав храм св. арх. Михаїла с.Кам’яногірка Жмеринського району, після чого відбув до села Станіславчик, де у храмі Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього очолив збори духовенства Жмеринського благочиння.
На зборах обговорювались організаційні питання з життя благочинь та єпархії загалом. Єпископ Михаїл відповів на запитання, які ставило духовенство районів.
У поїздці владику супроводжував секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.