У Немирові відзначили День захисника України

811 жовтня 2019 року з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, настоятель Свято-Покровської парафії міста Немирова свящ. Роман Ковальчук взяв участь в урочистих святкуваннях Дня захисника України.

Святкування розпочалось ходою від центра міста до пам’ятного знаку загиблим бійцям Небесної Сотні та Героям АТО. Де відбувся мітинг-реквієм, наприкінці якого покладанням квітів було вшановано полеглих Героїв України.
Після чого урочистості продовжились у районному будинку культури, де відзначили учасників АТО та волонтерів пам’ятними медалями і Грамотами.
Також було нагороджено священника Романа Ковальчука Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради «за активну громадянську позицію, вагомий внесок у зміцнення патріотичного духу в суспільстві та з нагоди Дня захисника України».
Після чого хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів АТО із нашого району, а саме: Максима Мушту, Руслана Зайця, Станіслава Осадчука, Івана Бенеру, Миколу Янюка та усіх інших загиблих захисників України. А також було вшановано квітами матір полеглого атовця Руслана Зайця.
Урочистості приурочені Дню захисника України закінчились святковим концертом.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії