Архієпископ Михаїл відвідав з архіпастирським візитом парафію Св. ап. і євангеліста Іоана Богослова с. Коростівці Жмеринського благочиння

 0029 жовтня 2019 року, в день пам’яті св. ап. і євангеліста Іоана Богослова, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до храму Св. ап. і євангеліста Іоана Богослова с. Коростівці Жмеринського благочиння, де очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята.

Перед храмом владику зустріли та привітали діти, піднісши коровай та квіти. У притворі настоятель прот. Василь Руденко, подаючи хрест своєму архіпастирю запросив його звершити святкове богослужіння.
Храм в безбожний радянський час був частково зруйнований і перетворений на клуб. Але сьогодні стараннями настоятеля та громади трьохсотлітня святиня відроджується, храм уже увінчався куполами та хрестами, відбуваються інші відновлювальні роботи, але це не заважає проведенню богослужінь. От і сьогодні віруючі наповнили свою древню святиню, щоб помолитися разом зі своїм архіпастирем.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь, після якої віруючі, серед яких було багато дітей, приступили до таїнств Сповіді і Причастя.
Після відпусту Божественної Літургії владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому, зокрема, привітав їх з престольним святом та побажав миру, злагоди і порозуміння.
Далі владика з благословення Предстоятеля ПЦУ Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, нагородив меценатів і благодійників, які допомагають відродити святиню. Зокрема, орденом Свт. Миколая – Миколу Бобошка, який багато трудиться на благо Помісної Церкви.
У свою чергу настоятель подякував владиці за його молитви і, як символ євхаристійного єднання, підніс святу просфору.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Жмеринського району прот. Василь Ваврик, благочинний Оратівського району прот. Ярослав Мацюк, настоятель храму прот. Василь Руденко і духовенство Вінниицько-Тульчинської та Вінницько-Барської єпархій.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії