Архієрейське богослужіння 7-ї неділі після П’ятидесятниці

 0054 серпня 2019 року у 7-му неділю після П’ятидесятниці, в день пам’яті св. рівноап. Марії Магдалини, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, звершив богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці.

На малому вході з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, владика нагородив протодиякона Анатолія Подоляка правом носіння камилавки.
На запричасному стиху з благословення владики проповідь виголосив прот. Микола Мельник.
Після Божественної Літургії архієпископ Михаїл очолив молебень до Ісуса Христа, після відпусту якого привітав усіх присутніх з днем вшанування св. рівноап. Марії Магдалини.
Від імені духовенства та віруючих владика привітав протодиякона Анатолія Подоляка зі 60-літнім ювілеєм, який він відзначив напередодні, 3 серпня, та побажав йому духовної і фізичної кріпості, щоб він ще багато років служив біля престолу Божого на благо УПЦ (ПЦУ). Також архієпископ Михаїл від імені Предстоятеля УЦП (ПЦУ) нагородив о. Анатолія Благословенною грамотою та особистою відзнакою Блаженнійшого.
Богослужіння завершилось многоліттям.
Владиці співслужило духовенство кафедрального храму.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії