Архієпископ Михаїл звершив архіпастирський візит на парафію Св. пророка Іллі с. Стрільчинці Немирівського благочиння

 0022 серпня 2019 року, в день пам’яті св. пророка Божого Іллі, на запрошення Свято-Іллінської громади с. Стрільчинці Немирівського району, яка нещодавно приєдналася до УПЦ (ПЦУ), вийшовши із підпорядкування Московського патріархату, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до с. Стрільчинці, щоб розділити разом з громадою радість престольного свята.

Нажаль, храм, на який громада має повне право, сьогодні опечатано із-за деструктивних дій деяких прихильників МП (у селі їх мала кількість) та тітушок, яких вони постійно привозять під храм. Але ми віримо, що Правда Божа переможе, і громада пройде всі випробування гідно й невдовзі буде молитися у своєму рідному храмі.
Тому богослужіння відбулось під відкритим небом, що аж ніяк не затьмарило святкової радості.
На подвір’ї храму владику зустріли і привітали діти, піднісши традиційно коровай та квіти.
Настоятель парафії прот. Георгій Грига, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити святкове богослужіння та піднести свої архіпастирські молитви за мир і злагоду і в громаді, і в нашій державі.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь на євангельську тему.
Віруючі в цей святковий день приступили до таїнств Сповіді і Причастя.
Після відпусту владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. У відповідь зі словом подяки до владики звернувся настоятель прот. Георгій Грига.
Далі архієпископ Михаїл окропив людей святою водою та подав всім своє архієрейське благословення.
Богослужіння завершилось многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, в.о. благочинного Немирівського району, настоятель храму прот. Георгій Грига та духовенство району.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії