Архієпископ Михаїл разом з духовенством та віруючими Вінницько-Тульчинської єпархії взяли участь в урочистостях з нагоди 1031-ої річниці Хрещення Київської Руси-України

 05127-28 липня 2019 року у день пам’яті св. рівноапостольного кн. Володимира у Києві відбулись урочисті богослужіння та Хресний хід на честь 1031 річниці Хрещення Київської Руси.

Напередодні святкування 1031-ї річниці хрещення Руси-України у Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир делегація від материнської Церкви Константинополя привезла великі християнські святині: частинку Древа Хреста Господнього, на якому було розп’ято Господа Ісуса Христа; мощі святого апостола Андрія Першозваного, який за церковним Переданням проповідував на просторах України та освячену воду з Влахерненської Церкви Богородиці.
Чудотворні святині зустрів Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом з єпископатом, духовенством та вірянами.
Предстоятель Православної Церкви України очолив молебень перед мощами та разом з духовенством і вірянами помолився до Господа нашого Ісуса Христа, щоб Він дарував нам усе потрібне для спасіння й життя вічного.
Після молебню Предстоятель помісної Української Православної Церкви у співслужінні єпископату звершив у соборі Всенічне бдіння.
28 липня була звершена Свята Божественна Літургія у священному для православних вірних місці, прадавньому осередку Київської Митрополії – храмі Святої Софії, основу якого заклав святий князь Володимир, а довершив його син – благовірний князь Ярослав Мудрий. Нашому Предстоятелю співслужили єпископат та численне духовенство УПЦ (ПЦУ), які прибули на святкування з усіх куточків України. У святкових богослужіннях взяв участь і керуючий Вінницько-Тульчинською єпархією архієпископ Михаїл.
Після святкового богослужіння відбулась велелюдна Хресна Хода до пам’ятника князю Володимиру, яка завершилась святковим молебнем. Помолитись за богослужінням і взяти участь у Хресному Ході прибуло чисельне духовенство та віруючі Вінницько-Тульчинської єпархії.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії

за матеріалами pomisna.info