Весняний призов до лав Збройних Сил у Козятині

IMG 217902 квітня в актовій залі Козятинської райдержадміністрації відбулися урочисті проводи юнаків весняного призову 2019 року до лав Збройних Сил України. Цього весняного дня щоб провести хлопців, в залі зібралися батьки, родичі, друзі, представники районної та міської влади.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність України.
З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, у заходах взяв участь благочинний Козятинського району, протоієрей Роман Масира. Звершивши молебінь на початок доброї справи, отець Роман благословив майбутніх захисників України та побажав їм Божої допомоги у благородній справі служіння своєму народові. На завершення окропив юнаків освяченою водою та подарував іконки.
З знаменною подією призовників привітали заступник районного військового комісара, майор Григорій Липовецький, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, керівник апарату районної ради Анатолій Колісний та голова міської призовної комісії Сергій Заїчко.
Після урочистої частини відбулись виступи учасників художньої самодіяльності та вихованців Козятинської музичної школи.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії