Вітання Предстоятелю Єдиної помісної Української Православної Церкви з Ювілеєм

mytr epifanios-684x10243 лютого 2019 року виповнюється 40 років Його Блаженству, Блаженнійшому ЕПІФАНІЮ, Митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Єдиної помісної Української Православної Церкви

Ваше Блаженство!

 

Від імені Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, духовенства та віруючих Вінницької єпархії УПЦ (ПЦУ) прийміть найщиріші і найтепліші слова вітання з Днем Вашого народження! У цей особливий день бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного тепла, плідного многоліття і невичерпної милості Божої.

 

Час, у який судив Вам Господь жити і нести благу вість апостольського служіння, накладає особливу відповідальність за долю ввіреної Вам Єдиної помісної Української Православної Церкви та Українського народу. Тому у цей день уся Вінницька єпархія підносить свої молитви за Ваше здоров’я і благоденство, щоб Спаситель і надалі укріпляв, умудряв і подавав Вам терпіння в управлінні всією повнотою нашої Української Помісної Православної Церкви. Нехай всемогутня десниця Божа супроводжує Вас у Вашому нелегкому архіпастирському служінні, освячуючи і благословляючи кожну мить Вашого життя.

 

Многая і Благая Літа!