Жмеринщина провела в останню путь учасника АТО Миколу Семенюка

o 1d1gnf36alsofg1otq22sudt7o18 січня… Ще один день, який чорною сторінкою ляже в історію нашого краю. Цього дня Жмеринщина прощалася із земляком, учасником АТО Миколою Семенюком, який 14 січня на Донбасі одержав поранення, несумісні з життям.

Зранку прощання із загиблим відбулося у смт. Браїлів Жмеринського району, а ближче до обіду сотні людей зібралися біля батьківської хати загиблого у місті Жмеринка, де відбулася заупокійна служба. Звершив похорон настоятель храму Свв. безсрібників Косми і Даміана с.Леляки ієрей Леонід Доценко.
Віддати шану захиснику України прийшло керівництво міста і району, рідні, друзі, бойові товариші, знайомі та просто ті люди, які співчувають горю великої втрати. Скромний, чесний, мужній син своєї країни поклав життя за свободу та незалежність держави, беручи участь у бойових діях на сході України.
Під вигуки «Герої не вмирають!» колона прямувала по вул. Київській до Леляцького кладовища. Ховали Миколу Семенюка під салютування з автоматів та гіркі сльози присутніх.

Микола Іванович проходив службу на посаді заступника командира бойової машини, навідника-оператора 7 механізованої роти третього механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. У загиблого військовослужбовця залишилися вдома дружина та двоє синів 15-ти і 13-ти років. Разом з сім’єю чоловік проживав у смт. Браїлів Жмеринського району.

Герої не вмирають! Вони вічно житимуть у наших серцях! Спочивай з миром, воїне!

zhmerynka.city