Дзвеніли колядки та щедрівки у Крижополі

IMG-9a0398275edaa8e1d9562035a0a6985f-VРіздвяний колорит та святкову атмосферу 15 січня 2019 року відчули жителі та гості Крижополя, адже вже доброю традицією стало відзначення цих світлих і радісних свят у колі всієї громади.

На площі перед районною державною адміністрацією та районною радою усіх крижопільчан з Новорічними та Різдвяними святами тепло вітали керівники району – голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев. Із словами вітання виступив благочинний Крижопільського району, настоятель храму Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Зеленянка відродженої Православної Церкви України протоієрей Петро Підсадний.
У заході взяли участь аматори районного Будинку культури, колективи сільських територіальних громад, які виконували як популярні, так і старовинні колядки, щедрівки, народні пісні.
Святковий захід пройшов за підтримки акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля». Усіх, хто завітав на свято, працівники ПрАТ ПК «Поділля» пригощали смачною юшкою та кашею.
Усіх гостей святкового заходу різноманітними стравами також щедро пригощали громади сіл Соколівка та Левково, Красносілка та Зеленянка, Голубече, Жабокрич, Тернівка, Заболотне, Савчине, Вільшанка, Кісниця, Гарячківка, Вербка, Крикливець, Городківка.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії
за матеріалами rayrada.krz.gov.ua