Архієпископ Михаїл відвідав фестиваль різдвяної коляди «Різдвяні барви» у м.Хмільник

 02817 січня 2019 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, відвідав з архіпастирським візитом м.Хмільник.
Владика прибув до храму Свв. апп. Петра і Павла м.Хмільник, де зустрівся з духовенством району та поспілкувався з віруючими.

Затим архієпископ Михаїл завітав до КЗ «Хмільницький районний Будинок культури” на фестиваль різдвяної коляди «Різдвяні барви». Зал був заповнений людьми, які прийшли послухати колядки та щедрівки у виконанні церковних хорів сіл: Зозулинці, Чернятинці, Соколова, Вишенька, Тараски, Великий Остріжок, Уланів, Терешпіль, Куманівці, та м.Хмільника, а також аматорського колективу «Родина». Захід був організований силами Хмільницького благочиння за допомогою Вінницької обласної та Хмільницької районної влади.
На фестиваль прибули: заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк, голова Хмільницької РДА Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, заступник Хмільницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко, які привітали учасників та гостей заходу.
Близько трьох годин зал Будинку культури наповнював чудовий спів української різдвяної коляди. Слухачі оплесками дякували учасникам за кожний твір, який вони виконували. Різдвяна радість у цей день переповнювала всіх присутніх у залі.
Наприкінці заходу архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл привітав всіх учасників та гостей фестивалю та подякував всім, хто долучився до його проведення. Після чого звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.
Далі владика нагородив хорові колективи благословенними архієрейськими грамотами на згадку про участь у сьогоднішньому фестивалі. Наймолодші учасники отримали від владики солодкі подарунки.
В.о. благочинного Хмільницького району прот.Іван Пукас подякував владиці за його візит та за ті теплі слова, які він промовив на адресу учасників та гостей фестивалю.
Владику супроводжував секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії