Дитячий вертеп у храмі м.Літина

5«Бажаючи од віку приховану таємницю нам явити, від усього творіння служителів таїнства виявив Ти, Спасе. Від ангелів Гавриїла, від людей Діву, від небес – зорю, від землі вертеп, в якому ж народитися благозволив Ти. Тим-то, дивуючись Твоїй невимовній премудрості взиваємо: Алилуя.»(акафіст Різдва).

А що ж ми можемо принести Божій Дитині? Тепло наших сердець і колядку. Саме за для такої мети у храмі Святого Миколая смт. Літин щороку збираються діти різного віку, для створення традиційного українського Різдвяного вертепу. Наші юні колядники знають чимало колядок репертуар яких постійно поповноється.
Ось і цього Різдва наші діти принесли радість багатьом людям завітавши до церкви з новим сценарієм вертепу. Пролунали колядки : «Через гори через доли», «Трі славнії царі звідки ви прийшли», а також «Хай Ісус мале Дитя благословить ваше життя». Всі присутні у церкві, слухаючи виступ дітей перенеслись у час народження Спасителя, почули вість від чарівних ангелів і чистих серцем пастушків, побачили жорстокого надмінного Ірода, що посилав в Україну повбивати всіх дітей, а також царів із Заходу, Центру та Сходу України, які прийшли привітати Дитя. Лунали патріотичні віншування: « …Хай нашої єдності вороги лякаються. Ми співаєм дружно - Христос Ся Рождається!»
Добро як завжди перемогло.
Висловлюємо щиру подяку вчителям Літинської музшколи Наталії Кіналь і Любові Ткачук за музичний вишкіл дітей і роботу над вертепом, а також Літинському молокозаводу за костюми.

Тут відео: https://www.youtube.com/watch?v=YTpqoeHGVoY&t=9s&fbclid=IwAR3zqwNmhsYQH8qpzKnB2IToGYjazSlAP3Y6ZZPmPk6kOJVJz6GFla004Rk

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії