У селі Брицьке Липовецького району молитвою вшанували жертв Голодомору

golodomor 423 листопада 2018р. на Липовеччині згадали жертв Геноциду українського народу. З усієї Вінницької області Липовецький район найбільше постраждав від штучного голоду, який вчинила радянська влада 1932-1933-го років. Село Брицьке постраждало найбільше з усіх в цьому районі. Історики, вчителі шкіл та жителі села Брицьке згадували ці жахливі для села часи.

Зранку жителі Брицького зібрались біля пам'ятного хреста жертвам Голодомору 1932-1933-го року, що знаходиться в селі. Настоятель місцевої парафії УПЦ КП прот.Василь Андрійчук у співслужінні з прот.Степаном Шевчуком та ієреєм Василем Загорянським звершили скорботну заупокійну молитву за замореними голодом співвітчизниками. Люди приходили з квітами. Вже на місці вшанування запалили символічні свічки скорботи. За місцевою традицією, пом'янули коливом заморених у Голодомор односельчан.
Після урочистостей місцеві мешканці зібрались в місцевому клубі, де відверто говорили про Голодомор у своєму селі. Наприкінці заходу всіх заморених голодом односельчан вшанували хвилиною мовчання.

Джерело: vlasno.info