Архієпископ Михаїл звершив чин оновлення храму на честь Св. Прп. Федора Острозького Свято-Федорівського чоловічого монастиря смт.Вапнярки

 00811 жовтня 2018 року, в день пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, що в Ближніх печерах спочивають, архієпископ Вінницький і Брацлавський, Михаїл, священноархімандрит Свято-Федорівського чоловічого монастиря, прибув до святої обителі, де звершив чин оновлення храму на честь Св. Прп. Федора Острозького та очолив святкову Божественну Літургію.

Перед храмом владику зустріли та привітали прихожани монастиря та піднесли за традицією запашний коровай.
У притворі храму намісник монастиря архімандрит Серафим (Котляров), подаючи хрест своєму священноархімандриту, запросив Його звершити богослужіння та піднести свої архіпастирські молитви за монастир, за його братію та прихожан, за мир, злагоду в нашій державі, за наше воїнство.
Богослужіння розпочалось чином оновлення храму, який перебував на капітальному ремонті в літній період. Після чого владика очолив Божественну Літургію. На запричасному стиху владика виголосив проповідь, в якій розповів про святих і важливість їхнього життя для нашого спасіння.
Після Божественної Літургії владика очолив молебень до прпп. отців Києво-Печерських, після відпусту якого привітав віруючих зі святом та нагородив активних прихожан благословенними архієрейськими грамотами.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, намісник монастиря, благочинний Томашпільського району архімандрит Серафим (Котляров), благочинний Бершадського району прот.Ростислав Процанін, благочинний Тульчинського району прот.Василь Коновал, благочинний Крижопільського району прот.Петро Підсадний та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Рахни Лісові Шаргородського благочиння прот.Станіслав Береза.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії