Благословення юнаків на військову службу

DSC 60723 жовтня 2018 року у залі Козятинської райдержадміністрації відбулись урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України. На строкову службу іде 31 юнак з Козятинщини.

У цьому заході з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, взяв участь благочинний Козятинського району протоієрей Роман Масира, який звершив молебень на початок доброї справи.
На завершення молебня отець Роман розказав про важливість молитви та християнських чеснот на військовій службі та окропив святою водою призовників, вручивши їм іконки та виголосив многоліття.

До присутніх звернувся районний військовий комісар підполковник Микола Янчук, який зазначив, що вже невдовзі призовники проходитимуть службу в навчальних центрах ЗСУ, а також наголосив, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які залучені до проведення антитерористичної операції на сході України, а перебуватимуть виключно в пунктах постійної дислокації своїх військових частин.
Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність України.
З вітальними словами звернулись до новобранців представники районної та міської влади заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, Заїчко Сергій Олександрович – керуючий справами виконкому міської ради та начальник організаційного відділу.
Захід завершився патріотичним концертом для юнаків.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії