Архієпископ Михаїл очолив урочисте богослужіння на честь 10-ї річниці освячення храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Довгалівка Погребищенського благочиння

 00423 вересня 2018 року, в 17-ту неділю після П’ятидесятниці, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Довгалівка Погребищенського благочиння, де звершив урочисте богослужіння на честь 10-ї річниці освячення храму.

Перед храмом зустріли та привітали діти та піднесли за традицією запашний коровай та квіти.
У притворі храму настоятель ієрей Михайло Малахівський, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив Його очолити святкову Божественну Літургію.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь на євангельську тему.
Після відпусту Божественної Літургії відбулася Хресна хода навколо храму з читанням Святого Євангелія.
Затим перед храмом владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, в якому привітав громаду та настоятеля з ювілеєм. У свою чергу настоятель подякував владиці за молитви, які він підніс у цей день за громаду села, за перемогу над ворогом, який вдерся на наші терени, за українське воїнство, та підніс Йому святу просфору, як символ Євхаристійного єднання.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Погребищенського району прот.Богдан Бабій, настоятель ієрей Михайло Малахівський та духовенство Вінницької та Київської єпархій.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії