Архієпископ Михаїл звершив чин освячення іконостасу храму Різдва Пресвятої Богородиці м.Вінниці

 02121 вересня 2018 року Свята Православна Церква святкує велике дванадесяте свято – Різдво Пресвятої Богородиці. У цей урочистий день Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до храму Різдва Пресвятої Богородиці м.Вінниці, де звершив чин освячення нового іконостасу та очолив святкову Божественну Літургію на честь престольного свята.

Перед храмом владику зустріли і привітали віруючі, піднісши за традицією коровай та квіти, а віршами – поздоровили вихованці недільної школи.
У храмі, подаючи хрест своєму архіпастирю, настоятель ієрей Палладій Гальчинський запросив владику звершити чин освячення нового іконостасу та очолити Божественну Літургію.
Богослужіння розпочалось освяченням іконостасу, після відпусту якого владика очолив божественну Літургію.
На запричасному стиху архієпископ Михаїл виголосив проповідь, в якій розкрив сутність свята.
Після богослужіння владика ще раз звернувся до віруючих з архіпастирським словом, в якому привітав настоятеля та громаду з престольним святом.
Далі відбулось нагородження меценатів та жертводавців благословенними архієрейськими грамотами. Зокрема, нагороди з рук владики отримали Вікалюк В.В., голова парафіяльної ради Сташевська Н.Ф. та інші. Богослужіння завершилось хресною ходою навколо храму з читанням Святого Євангелія та многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, настоятель храму ієрей Палладій Гальчинський та духовенство м.Вінниці.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії