Заява Єпархіальної ради Вінницької єпархії

 1Заява Єпархіальної ради Вінницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату щодо процесу створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви

У цей складний час для нашої держави, час гібридної війни та агресії Російської Федерації проти України, наша держава повинна мати сильну духовну основу, яка буде зміцнювати та об’єднувати її. І цією духовною основою може бути лише Єдина Помісна Незалежна Православна Церква.

З 1992р. наша Свята Українська Православна Церква Київського Патріархату молиться та працює на єднання православних в Україні в Єдину Помісну Церкву та за її незалежність, тобто автокефалію.

Тому, з великою радістю духовенство та віруючі Вінницької єпархії УПЦ КП сприйняли звістку про початок процесу надання Томосу про автокефалію для Української Православної Церкви від Вселенської Константинопольської Церкви-Матері.

Духовенство та віруючі Вінницької єпархії УПЦ КП повністю підтримують дії Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України у цій справі на благо Українського народу.

Ми молимось, щоб Всемилостивий Господь дарував всім нам мудрість та натхнення Святого Духа і благословив якнайшвидше об’єднатися в Єдиній Помісній Незалежній Православній Церкві.

 

Від імені Єпархіальної ради

Керуючий Вінницькою єпархією УПЦ КП,

Архієпископ Вінницький і Брацлавський

+МИХАЇЛ