Відбулось засідання Єпархіальної ради Вінницької єпархії

 00310 вересня 2018 року в приміщенні єпархіального управління під головуванням Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, відбулося засідання єпархіальної ради Вінницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На своєму засіданні єпархіальна рада прийняла заяву щодо процесу створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви, звернення до Президента та Прем’єр-мінстра України щодо бездіяльності Вінницької влади у питанні будівництва кафедрального храму Вінницької єпархії УПЦ КП у м.Вінниці та прийняла рішення про призупинення свого членства у Вінницькій обласній раді Церков та релігійних організацій.

Протокол №1

засідання єпархіальної ради Вінницької єпархії

Української Православної Церкви Київського Патріархату

від 10 вересня 2018 року під головуванням

Високопреосвященного Михаїла,

архієпископа Вінницького і Брацлавського

Питання №1

Мали міркування:

         про процес надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві

Ухвалили:

         прийняти заяву єпархіальної ради Вінницької єпархії УПЦ КП з приводу процесу об’єднання православних в Єдину Помісну Православну Церкву та визнання її Константинопольською Церквою-Матір’ю.

Питання №2

Мали міркування:

         про стан справ у питанні будівництва кафедрального храму Вінницької єпархії у м.Вінниці.

Ухвалили:

         у зв’язку з небажанням місцевої влади вирішувати це питання, прийняли звернення до Президента та Прем’єр-міністра України.

Питання №3

Мали міркування:

         про ситуацію, що склалась у Вінницькій області та м.Вінниці, у питанні нерівного ставлення влади по відношенню до різних релігійних конфесій. Обговорили питання доцільності перебування Вінницької єпархії УПЦ КП у складі Вінницької обласної ради Церков та релігійних організацій.

Ухвалили:

         призупинити членство Вінницької єпархії УПЦ КП у Вінницькій обласній раді Церков та релігійних організацій на невизначений термін, про що надіслати письмове повідомлення Головуючому ВОРЦіРО.

 

+МИХАЇЛ

архієпископ Вінницький і Брацлавський

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії